O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów zdrowia i fizjologii ludzkiego ciała, którzy nie zatrzymują się na utartych schematach dotyczących odżywiania i kondycji. Wyzwanie utrzymania optymalnego zdrowia rozważamy holistycznie (wieloaspektowo), indywidualnie wobec każdej osoby (jej cech, warunków, nawyków, a także potencjału). Szanujemy dowiedziony naukowo dorobek medycyny konwencjonalnej, ale i potrafimy czerpać korzyści z medycyny naturalnej.

Usługi Revitum Med w zakresie infuzyjnych terapii witaminowych są novum poza leczeniem szpitalnym („łóżkowym”). Ufamy, że dzięki naszemu przygotowaniu merytorycznemu, dbałości o najwyższe standardy, a przede wszystkim priorytetowemu niesieniu pomocy w poprawianiu kondycji, nasi Pacjenci będą do nas wracać zdrowsi, silniejsi i pogodniejsi, jednocześnie rekomendując terapie i metody Revitum Med jako ewidentnie skuteczne. Revitum Med to miejsce, gdzie pomagamy odzyskać równowagę i harmonię w funkcjonowaniu organizmu.

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny tworzymy miejsce gdzie bez obaw o szkodliwość lub nieskuteczność terapii można wrócić do pełni zdrowia i sił witalnych.

W naszej ofercie znajdziecie KROPLÓWKI WITAMINOWE z procedurami dedykowanymi konkretnym problemom i przypadkom.